Rok se s rokem sešel a než bude venku psí počasí, dovolíme si vás pozvat na jednu z posledních letošních cyklo akcí. Pro letošek jsme pro vás připravili nejen obvyklou cyklovyjížďku, ale v návaznosti na předešlou spolupráci s novoborským oddílem Sixnumbers i regulérní MTBO závod. Je tedy na vás, jestli se zúčastníte výletu po Lužičkách spojeného s prohlídkou zcela nového úseku Malevil Cupu 2011 nebo MTBorienťáku. Informace o orienťáku chtějte po Bážovi Lepšíkovi.

  • v sobotu 23. 10. 2010
  • Společenské centrum Jablonné v Podještědí, bývalé KINO proti Pakli obchodu)

Novinkou letošního roku je pak místo konání, tj. bývalé KINO v Jablonném, které je nově přestavěno na společenské centrum. Máme ho proti naší prodejně Pakli sport, tak proč nevyužít velkého sálu i restaurace. Výhodou je jistě i možnost dopravit se na akci vlakem, možnost sprch, mytí kol i ubytování. Poprosím vás jen o to, vzít si boty na přezutí po vyjížďce, aby jste SPDéčkama nezničili novou podlahu při tanečních kreacích.

PROGRAM:

A) Poslední zmazání 2010 11.00 – 12.00 hod. registrace účastníků společné vyjížďky cca 40 km

Nejedná se o závod. Jde o to, užít si na kole a s kolem říjnovou sobotu, přičemž počet ujetých kilometrů a čas není rozhodující. Čas startu vyjížďky 12.30 hod 16.30 hod. hodnocení vyjížďky, losování tomboly

B) Radvaneckej přebor MTBO

12.00 – 13.30 hod registrace a více informací na www.sixnumbers.cz

Ceny: putovní pták, startovné na Malevil Cup 2011 permanentka na spining Spinfitu Liberec a mnoho dalších hodnotných i méně hodnotných cen. cca od 17.00 hod. hodnocení Radvaneckého přeboru cca 18.00 hod. – Roura párty

Časový program může být aktuálně upraven dle počasí i vašeho zájmu. Registrační poplatek resp. startovné 50,- Kč.  Občerstvení i počasí zajištěno. Možnost sprchování, mytí kol. Ubytování v tělocvičně nebo na turistické ubytovně, více na našem webu. Vezměte si boty na přezutí.

Info: Radek Patrák, tel.: 608 711 598, www.paklisport.cz

Když Zmazání tak s kamarády!

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.