Patnáctého června 2013 startuje již 14. ročník MTB maratonu Malevil Cup. Závod je určen pro závodníky s licencí kategorie ELITE muži/ženy, širokou sportující veřejnost kategorie HOBBY, handicapované cyklisty a amatéry (bez licence).

Součást seriálu – MarathonMan – Europe 2013

Vrchol našeho pořadatelského snažení je úspěšně za námi. Mistrovství Evropy v MTB marathonu Malevil Cup 2012 přineslo mnoho nádherných zážitků nám a věřím, že i vám, kdož jste se zúčastnili. Přineslo úchvatné boje o mistrovské tituly a skvělou atmosféru umocněnou nádhernou kulisou Lužických a Žitavských hor. Ne všichni mohli mistrovský ročník zažít na vlastní kůži. Proto si vás dovoluji tímto pozvat k dalšímu již 14. dějství.

V roce 2013 se vracíme k roky zavedenému modelu. Páteční podvečerní prezentace s doprovodnými akcemi bude předcházet následujícímu závodnímu dni. Marathony na třech trasách 100, 65, 40 km vypsané v mnoha hobby kategoriích okořeněné závodem kategorie ELITE v rámci Mistrovství České republiky XCM 2013.

Závody pro děti i borce na handbike doplněné o tradiční rodinnou Čokojízdu. Doprovodný program i následná večerní BIKEpárty. To vše bude součástí sobotního dne. Trasy pro rok 2013 budou zachovány z mistrovského ročníku (pokud nenastane nepředvídaná okolnost). Budete tak mít možnost poměřit své časy s Kristiánem Hynkem, Albanem Lakatou nebo Periklis Iliasem (mistr světa XCM 2012).

Trénovat na nich budete moci podle stálého značení zhruba od začátku dubna. Tolik krátká pozvánka.

Darujte radost

Pokud máte zájem, zašleme vám poštou dárkový VOUCHER s malým dárkem od nás. To v případě, že do 18. 12. 2012 uhradíte a vyplníte přihlášku. Napíšete nám na e-mail [email protected] vaší doručovací adresu, případně text, který máme na poukaz na startovné dopsat.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..