Devátým dílem v neděli 20. června pokračuje prestižní kriterijní seriál, tentokrát v centru města Česká Lípa. V  České Lípě se roztočí kola již od 17  hodin, kdy sportovní odpoledne odstartuje McDonald’s dětská TOUR 2010. V 18:30 hod budou mít možnost se s technickým okruhem seznámit legendy české cyklistiky a od 19:00 hod odstartuje hlavní závod ELITE. Ceny nejlepším pak bude předávat osobně starostka České Lípy paní Hana Moudrá.

Do České Lípy se chystá zlatý paralympionik a mistr světa Jiří Ježek (Tusnad Cycling), který minulý týden absolvoval závod okolo Rumunska. Dalším kdo by se mohl porvat o vítězství je Zdeněk Mlynář (Max Cursor), juniorský mistr světa z cyklokrosu a jeden z nejlepších spurtérů republiky, jemuž bude technický okruh opravdu vyhovovat.

Dále se diváci mohou těšit na kompletní tým dráhových reprezentantů Dukly Praha v čele s Kaňkovským, Kadlecem a Dostálem. Na startu by se měl objevit i plzeňský rychlík Nesveda (AC Sparta). Můžeme se tedy opět těšit na zajímavou sportovní akci v centru města v rámci GIANT ligy 2010.

Děti se mohou připravit na McDonald’s dětskou TOUR 2010, která je určená pro věkové kategorie od 6 – 14 let. Pro vítěze v jednotlivých kategoriích jsou připraveny dresy jak na Tour de France.

Speciální  akce pro diváky: Tipněte si vítěze a vyhrajte cenu pro nejlepšího „tipaře“ GIANT LIGY – soudek piva Gambrinus.

Jan Kotal

Kalendář a propozice na webu akce

www.gpplzen.cz

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..