Desátým dílem ve středu 30. června pokračuje prestižní kriterijní seriál – tentokrát na základně ve sportovním areálu SKP RAPID v Plzni na Doubravce. Po vydařených startech na Mallorce, Přešticích a České Lípě startujeme opět v Plzni. A na koho se tentokrát můžeme těšit? Tak především na trojnásobného mistra ČR v časovce a Pro Tour jezdce Františka Raboňe (HTC Columbia), který bude předávat ceny nejlepším jezdcům Grand Prix Agrocentrum a McDonald’s dětské TOUR.

Závody dětí kategorie 6 – 14 let startují mimořádně ve středu 30. června od 16:00 hod. Závod kategorie Elite odstartuje klasicky v 17:30 hod. Řada jezdců si dá řádnou odvetu po mistrovství republiky. Máme se tedy zase na co těšit, neb pořadatelé připravili tentokrát pro jezdce prvenství na pásce. To znamená, že v každém průjezdu budou vždy první dva jezdci v cíli ohodnoceni dvěma a jedním bodem. Očekáváme tedy rychlý závod bez zbytečného taktizování.

Puntíkovaný dres pro nejaktivnějšího jezdce v měsíci červnu KISS proton prestige by mohl udržet Martin Vodák (CK sport Blažek).

Speciální akce pro diváky: Tipněte si vítěze a vyhrajte cenu pro nejlepšího „tipaře“ GIANT LIGY – soudek piva Gambrinus.

Jan Kotal

Kalendář a propozice na webu akce.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..