Po loňské úspěšné premiéře cyklistického kritéria v centru města se  po roce Giant Liga vrací zpět do České Lípy. V neděli 28. srpna v 19 hodin odstartuje peloton na stejnou trať,  jako v předchozím ročníku.  Bude se závodit ulicemi Jindřicha z Lipé, Moskevská, U Synagogy a Berkova.

Závod je vypsán na jednu hodinu + jedno kolo, přičemž na tomto divácky atraktivním okruhu budou vypisovány rychlostní prémie, které zdramatizují celé sportovní klání. V tomto roce se máme opravdu na co těšit, protože účast potvrdili nejlepší jezdci České Republiky – Petr Benčík – trojnásobný mistr ČR, Zdeněk Mlynář – juniorský mistr světa v cyklokrosu, Radomír Šimůnek a Petr Dlask – elitní světový cyklokrosaři, Tomáš Vokrouhlík – jeden z nejlepších bikerů v ČR a jako sportovní celebrita se prřijede představit Jiří Ježek – trojnásobný paralympijský vítěz.

Tímto bychom chtěli pozvat diváky na zajímavou sportovní podívanou. Start a cíl je na ulici Jindřicha z Lipé. Celé cyklistické klání odstartuje těsně před 17. hodinou Martin Šimůnek – trojnásobný mistr světa v biketrialu. Po jeho vystoupení cca v 17  h jsme připravili závody pro nejmenší děti, které srdečně zveme, samozřejmě i s rodiči. Závody dále budou pokračovat vzestupně podle věku až do zmiňované kategorie elite, která odstartuje v 19 hodin.

Více informací hledejte na webu závodu.

Na Vaši účast se těší celý pořadatelský team z České Lípy.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..