Cyklistika a rekreační jízda na kole se v posledních letech stala velmi oblíbenou činností pro mnohé lidi. Ti však mohou hlavně ve městech narazit na celou řadu problémů. Jsou to nejenom nedostatečně kvalitní cyklostezky, ale na mnoha místech chybí také kvalitní stojany na kola, kam lze své kolo nejenom umístit, ale kde ho lze i bezpečně zamknout. To je však chyba hlavně samotných měst, a to i přesto, že podobný mobiliář není zase tak nákladnou záležitostí. Viz nabídka webu ABstore.cz, který se mimo jiné i na tento sortiment specializuje.

Umístěte kolo i ve vašem bytě

Když už daný obchod zmiňujeme, je skvělou možností i pro samotné cyklisty, jelikož těm nabízí řadu prvků, které ocení i doba, a to při problémech související s tím, kam uložit kolo. Ne každá má rodinný dům z garáží, a ne každá společná kolárna je bezpečná. Mnozí si tak svá kola berou raději do svých bytů. I to může být řešením, a v ideálním případě může velmi posloužit oblíbený držák na kola. Ten stačí umístit na zeď, do něho kolo, a to tak máte bezpečně umístěno tak, že nijak nepřekáží ve vaší místnosti. Takto je však lze umístit třeba i do zmíněné garáže, nebo dalších prostor.

Stojan na kolo lze použít i v garáži

Samozřejmě pro umístění kol existují i taková řešení, která jsou velmi podobná městským stojanům. I ta lze samozřejmě využít. A pokud s kolem pojedete na výlet, rozhodně je vždy dobré zastavit a občerstvit se tam, kde si své kolo můžete zamknout do stojanu, a ne tam, kde je nutné ho pouze opřít o zeď a tak riskovat jeho poškození. Naštěstí už existuje mnoho míst, kde jsou k cyklistům vstřícní. Stále je však mnoho takových, kde o tuto stále početnější skupinu lidí pravděpodobně nemají zájem. Ať už pojedete kamkoliv, nezapomínejte na to, že kolo je vhodné mít stále na očích, jelikož krádeže stále vzrůstají.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..