Tak tu máme konečně jaro. Louky se zelenají, tu a tam dokonce vykvétají první sněženky a ze silnic se ztrácí ta hnusná šedá břečka, ve které trpí cyklistický materiál snad nejvíce. A pokud byla řeč o cyklistice, s tou je neodmyslitelně spojeno i konání tradičního veletrhu For Bikes, který proběhne ve dnech od 30. března do 1. dubna. Společnost Kolokrám patří k pravidelným účastníkům, ne ale v pozici návštěvní veřejnosti, ale v pozici vystavovatele. Ani letos tomu nebude jinak, a to zejména z pohledu Kolokrámské pozice na trhu, kde díky svým aktivitám a portfoliu značek patří mezi zásadní hráče. Na výstavě se vám pokusí představit vše, co pro své zákazníky dováží.

Ke skvostům budou bezesporu patřit silniční kola z dílen mistrů světa Fondriesta a Cipolliniho i unikátní zapletená kola německého výrobce Lightweight včetně naprosto nových modelů, jež si právě v Praze odbudou svoji světovou premiéru. Ale začněme popořádku.

Cipollini RB1000

Každá dosavadní expozice v podání Kolokrámu měla jeden ústřední bod. Po úspěšných a maximálně individualistických modelech Fondriest TF2 Anihilator a Borgo Valsugana ´75, se tým Kolokrámu tentokrát rozhodl vyzdvihnout italskou exkluzivní značku Cipollini. Ručně vyráběný rám RB1000, na který po objednání čekáte – stejně jako u luxusních aut – několik měsíců, bude osazen novinkovou elektronickou sadou Campagnolo Record EPS.

RB1000_FB

 

Další českou premiérou bude na kole použitý systémem SRM Campagnolo 11sp a do kategorie světových premiér patří také nová kola od firmy Lightweight. Přesný model, ani fotografii vám ale prozatím nenabídneme. Pokud se s tímto klenotem, majícím hned tři absolutní novinky, chcete seznámit, přijďte tak učinit na náš stánek.

Fondriest

Tradičně největší plochu na stánku bude mít jako vždy vyhrazenou naše pilotní značka, rovněž italský Fondriest. Po celou dobu výstavy bude navíc přítomen i sám zakladatel a majitel firmy, mistr světa a vítěz mnoha desítek závodů, Maurizio Fondriest. Ten se zároveň zhostí i slavnostního ceremoniálu otevření celého veletrhu.

A pokud silniční kolo ještě nemáte, nebo si chcete udělat radost a pořídit si lepší, připravili jsem spolu s Mauriziem speciální nabídku na model Fondriest R20 za velmi zajímavou cenu, která bude platit pouze po dobu trvání veletrhu. S výběrem optimálního velikosti nebo doplňků vám samozřejmě poradí náš tým.

Kromě ucelené kolekce kol pro nadcházející sezónu 2012 vám pro potěchu oka i jako ukázku možností naší firmy připomeneme i originální výstavní modely z dřívějších let.

Lightweight

Kompletní modelová řada 2012 včetně světové premiéry dvou novinek. To bude část stánku, věnovaná německému výrobci zapletných kol Lightweight, který dlouhodobě tvoří špičku ve svém oboru. Co jiného by se také mělo čekat od dceřinné společnosti firmy, která dodává karbonové komponenty nejen pro zdravotnické účely a letectví, ale nově také pro evropský satelitní navigační systém ESA. Jistě neprozradíme příliš, pokud uvedeme zatím nepublikovanou informaci, že obě novinky získaly prestižní evropské ocenění za design.

Další promo akce

Na italskou produkci jsou zaměřeny i další doprovodné akce. Dětská kola Torpado dvakrát po sobě zvítězila v testu časopisu dTest, na veletrhu For Bikes budete mít možnost přímo na místě zakoupit nejúspěšnější modely, navíc za velmi zajímavé ceny, které znáte z internetu.

Pro své zákazníky již delší dobu nabízíme i špičkovou výživu Enervit, kterou mimo jiné testujeme při závodech po celé republice, i za jejími hranicemi. Na stánku bude k zakoupení kompletní sortiment doplňků, bez kterých se závodní i vážně míněná hobby cyklistika neobejde, opět za speciální ceny, které mile překvapí.

Nejen Cipollini, ale i Kolokrám na většínu zakázkových staveb používá vynikající omotávky Silva. Budete si moci vybrat z široké nabídky variant a rovnou je zakoupit.

Tým CK Kolokrám

Nedílnou součástí prezentace značky Kolokrám je i vlastní závodní tým. V Praze vám představí zbrusu nový design dresů ALEA pro sezónu 2012, které budete moci přímo na místě vyzkoušet a zakoupit.

V případě, že nic kupovat nepotřebujete, se zastavte na stánku Kolokrám a pokochejte se skvosty ze země, která je kolébkou silniční cyklistiky, prohlédněte si do detailů provedené zakázkové stavby při vychutnávání kávy Lavazza, nebo piva Svijany, perly mezi českými pivy.

Časový program

  • Pátek 30. března, 11.00 slavnostní otevření za přítomnosti Maurizio Fondriesta
  • Pátek 30. března, 14.00 autogramiáda Maurizio Fondriesta
  • Sobota 31. března, 14.00 autogramiáda Maurizio Fondriesta

Ochutnávku některých kol můžete sledovat na kolokrámském Facebook profilu, v plném počtu a hlavně osobně si je ale prohlédnete až na veletrhu, těšíme se na vás!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..