Sedmým dílem v neděli 13. června pokračuje prestižní kriterijní seriál Giant Liga, tentokrát v centru města Přeštice o pohár starosty města. Přímo na Masarykově náměstí se roztočí kola již od 14:00 hod, kdy sportovní odpoledne odstartuje McDonald’s dětská TOUR 2010. V 15:15 hod budou mít možnost se s technickým okruhem porvat příchozí sportovci a od 16:15 hod odstartuje závod ELITE. Ceny nejlepším pak bude předávat osobně starosta Přeštic pan Petr Fornouz.

Do Přeštic se chystá i handbiker Radovan Civiš (8. místo paralympiáda Peking), který se předvede na svém speciálu právě v Přešticích. Grand Prix města Přeštice bude zajímavější o to více, neb na startu nebude plzeňský rychlík Nesveda (AC Sparta) a souboj o prvenství v závodě tak bude otevřený pro širší skupinu jezdců. Žhavým kandidátem na vítězství by tak mohl být přeštický rodák Tomáš Bauer, bývalý jezdec týmu AC Sparta Praha.

Děti se mohou těšit na  McDonald’s dětskou TOUR 2010, která je určená pro děti od 6 – 14 let. Pro vítěze v jednotlivých kategoriích jsou připraveny dresy jako na Tour de France.

Speciální  akce pro diváky: Tipněte si vítěze a vyhrajte cenu pro nejlepšího „tipaře“ GIANT LIGY – soudek piva Gambrinus.

Jan Kotal

www.gpplzen.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..