Největší evropský maratonský seriál vstupuje do dalšího ročníku. Registrace startuje již v pondělí 1. prosince 2014. Jak bylo avizováno, nově do seriálu vstupuje kultovní český závod Král Šumavy. Na výběr tak bude z pětice závodů, které mají tradici, ale které jsou i samy o sobě jedinečné.

Bikový festival u jezera Lago di Garda netřeba představovat. Parádní marathon s výbornou atmosférou je úvodem do série i sezony. Klatovský Král Šumavy, pro Čechy marathonská ikona. Cizinci ale budou, věřme, mile překvapeni. Pohodová atmosféra, skvělý biking po cestách a cestičkách, které ještě nedávno užívala jen armáda. To jsou jeho devizy.

Seznam závodů MarathonMan Europe 2014

 

Následuje tradiční zastávka seriálu na Malevil Cupu. Závod je opět po roce součástí nejvyšší UCI ligy MTB marathonů. Věřme, že i v roce 2015 zde budete moci poměřit síly a taky pokecat se závodníky evropské a světové špičky Škarnitlzem, Lakatou, Hynkem, Genzem. Jarda Kulhavý se zde vloni skvěle připravil a vyhrál pak i titul mistra světa.

Salzkammergut Trophy, to je tradice, kvalita, pohoda a neskonalé možnosti, jak strávit sportem a na kole druhý prázdninový týden. Více neni třeba dodávat. Finále seriálu hostí nejstarší německý MTB marathon, E-B-M v Seiffenu. Pořadatelé nevelkého lázeňského městečka sportem opravdu žijí. Kdo jste přihlášen na Jizerskou 50, můžete se s nimi potkat již v lednu, jezdí sem víc jak 30 let.

Více závodů v roce 2015 vám umožní větší variabilitu. Cena startovného se v podstatě nezvyšuje. Pokud se přihlásíte na všech pět závodů, tak činí do 15. ledna 2015 149,- EUR.

V případě přihlášení do Vánoc vám pošleme i VÁNOČNÍ dárkový pokaz s věnováním. Bonusem pro sezonu 2015 v rámci startovného je funční sportovní triko od ELEVEN sports v MarathonMan designu.

O vánoční dárkové poukazy pište na [email protected]

Více informací najdete na marathonman-europe.com.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..