Jeden z nejlepších ryze amatérských týmů posledních let v seriálu Kolo pro život MTB TEAM PŘÍCHOVICE změnil v roce 2011 díky fůzi s firmou ELEVEN, zabývající se výrobou sportovního oblečení, svůj název a nadále bude vystupovat pod značkou ELEVEN team Příchovice.

V letošním roce zaměří svoje úsilí opět především do seriálu Kolo pro život, kde nasadí dva rovnocené týmy. Zaměří se i na další důležité závody v regionu. V neděli 31.července 2011 pořádá 1.ročník „Eleven bike marathonu Příchovice“, který navazuje na nultý ročník uspořádaný v minulém roce. Vedoucí týmu Stanislav Pelc sen. sází opět na osvědčenou dvojici sourozenců Černých – Pavlínu a Honzu, Vojtěcha Jindříška, Jiřího Strnada, Standu Pelc jun. Ondru Němce a juniorku Karolínu Preislerovou.

Tým ve složení pro rok 2011

Elitní desítku doplní nové posily junior Jiří Řešátko, Libor Erben a Martin Hušek, který je pro rok 2011 v pozici lídra týmu. Výraznou posilou by se měla stát v dalším období i Helena Erbenová (úspěšná olympionička a několinásobná mistryně ČR v běhu na lyžích), která se v letošní zimě úspěšně postavila na start Stopy pro život, kde jeden závod vyhrála.

Dalšími členy jsou František Kubíček, Vladimír Vagner, Tomáš Přibyl (dlouhá léta jezdil za tým České spořitelny), Martin Balatka, Petr Linek, Martin Chvalina. A v neposlední řadě i dvě patnáctileté naděje Adrian Šírek a a Anička Sixtová – oba výborní lyžaři. Tito všichni budou jezdit horská kola.

Tým se bude dále prezentovat i v silniční cyklistice a triatlonu. V sezóně 2011 si tým klade za cíl v seriálu Kolo pro život 2 – 3 pódiová umístění v celkovém pořadí v kategoriích, v soutěži týmů se pokusí atakovat vysněné 5. místo v týmové Prestige trophy.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..