Společnost truconneXion a.s. oznámila podpis distribuční smlouvy s britskou společností HaB international na výrobky řady POWERbreathe, které se používají na trénink a posilování dýchacího aparátu. Díky svému unikátnímu konceptu a špičkovému vědeckému zázemí jsou výrobky řady POWERbreathe jedničkou na tomto rychle se rozvíjejícím trhu a umožňují významné zvýšení výkonnosti sportovců, jakož i léčbu celé řady dýchacích chorob.

„Výrobky POWERbreathe poskytují mimořádnou hodnotu nejen vrcholovým sportovcům, ale prakticky všem kteří prahnou po zlepšení kvality svého života. Účinný trénink dýchacího aparátu dokáže totiž zcela legálním způsobem zvýšit množství vzduchu dopravovaného do plic a zajistit tak mnohem lepší práci jak svalového, tak oběhového aparátu. Pro sportovce snad neexistuje oblast, která by měla na jeho výkonnost tak zásadní vliv jako dýchací aparát a přitom možnosti jak ho rozvíjet byly doposud pro normálního smrtelníka nedostupné. Při využití systému POWERbreathe je dosažení výrazného pokroku v kapacitě ventilačního aparátu otázkou několika týdnů a čas strávený tréninkem není delší než čas na běžnou denní údržbu chrupu. To je nabídka, která se prakticky nedá odmítnout.“, podotýká Robert Kleiner, člen představenstva společnosti truconneXion a.s.

Přístroje POWERbreathe jsou tak vhodným doplňkem sportovního tréninku, ale i zcela samostatným oborem, který umožňuje uspokojivě řešit velké množství respiračních chorob, včetně astmatu. Stimulátory jsou malé, vejdou se do tašky, nebo do kabelky a jejich použití je velmi snadné. Nejlevnější mechanické modely se dají pořídit již okolo tisícikoruny, nejdražší plně digitální přístroje, mající uplatnění například v medicínské praxi, mohou stát i desítky tisíc korun.

Výrobky POWERbreathe budou prostřednictvím společnosti truconneXion na našem trhu plně dostupné již v prvním čtvrtletí tohoto roku.

O produktech POWERbreathe

HAB International Ltd je britskou společností sídlící v anglickém Southamu. Společnost má svůj vlastní vědecký, vývojářský a výrobní tým, který již od svého vzniku spolupracuje s nejuznávanějšími autoritami oboru v čele s profesorem aplikované fyziologie a medicíny Allison McConellem, jehož výzkumy v oboru respirace jsou považovány za světově uznávaný standard. Výrobky POWERbreathe získaly celou řadu mezinárodních ocenění za přínos, inovaci a design a jsou homologovány a předepisovány pro užití ve zdravotnictví při léčení dušnosti, astmatu a mnohých dalších respiračních chorob.

O společnosti truconneXion

truconneXion je ryze českou akciovou společností, která své aktivity soustřeďuje zejména do několika počítačových oborů a zakázkového vývoje software. Společnost je v čechách i několika dalších evropských zemích lídrem v monitorování počítačů a auditu software. Mezi její nejznámější projekty patří dále vytvoření komunikačních kanálů a bezpečnostní infrastruktury pro první českou internetovou banku eBanku (nyní Raiffeisenbank), automatizaci administrativních procesů v IT u výrobce automobilů ŠKODA Auto, nasazení AuditPro do osmi tisíc počítačů České správy sociálního zabezpečení nebo vývoj a nasazení logistického informačního systému ve společnosti NYK Logistics (Czech Republic). Sportovní divize truconneXion zastupuje v České republice značky Compex, Zipp, CycleOps a BMC.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..