Přihlášky na maratón s tričkem končí tento pátek

Do pátku 5. června máte možnost přihlásit se na trasu A nebo B maratónu Apache Jestřebí hory a získat v ceně startovného pamětní tričko, které právě vidíte. Připraveny jsou pro obě pohlaví v několika velikostech.

Zlevněné startovné ve výši 500,- Kč pak končí o týden později 12. června. Využijte registrační on-line formulář, pošlete přihlášku poštou nebo se přihlaste osobně v sídle pořadatele v Úpici. Všichni předem přihlášení navíc budou mít na číslech i své jméno.

Registrace na místě je o stovku dražší a bez těchto výhod. Pro všechny je pak připraven startovací balíček s dárky od sponzorů, pamětní cena v cíli, vstupenka na doprovodný program Bujará Úpice a v neposlední řadě také DVD z letošního ročníku. Na závěr jedno upozornění. Termínem přihlášení se rozumí datum připsání peněz na účet pořadatele nebo zaplacení v hotovosti. V případě platby převodem proto doporučujeme provést úhradu alespoň dva dny před daným termínem.

Trička závodu

Trička závodu


Švýcarské středisko Nendaz

Novým partnerem Festivalu cyklistiky je švýcarské turistické středisko Nendaz a společnost Alpvision residences provozující zde 96 nově postavených apartmánů. Pro účastníky festivalu věnovalo 10 týdenních pobytů pro 4 osoby v rezidenci Pracondu v celkové hodnotě 130.000,- Kč. Ty budete moci vyhrát ve velké festivalové soutěži, v závodnické nebo návštěvnické tombole, pokud se umístíte na 96. místě trasy A nebo B a do Nendaz pojedou bajkovat také vítězové týmových soutěží. Nendaz leží v jiho-západním cípu Švýcarska obklopený padesáti čtyřtisícovkami. Středisko nabízí 200 kilometrů tras pro horská kola, nebo můžete vyzkoušet sjezd do údolí víc jak 2.000 výškových metrů z ledovců, kam Vás vyveze lanovka přepravující horská kola. Poblíž Nendaz se letos také pojedou dvě etapy Tour de France. Také se vám to zdá lákavé? Zúčastněte se festivalu a můžete vyrazit…

Rozehřívací soutěž

V nadcházejících 15 dnech budete moci vyhrát některou ze zajímavých cen v nové rozehřívací soutěži, která by vám měla zároveň zkrátit čekání na začátek festivalu :o) Ta se bude skládat ze tří samostatných kol, přičemž v každém z nich Vám položíme jednu nebo více jednoduchých otázek, na které najdete odpověď na festivalovém webu nebo stránkách některého z partnerů. V každém kole pak vylosujeme 6 výherců a rozdáme celkem 12 vstupenek na doprovodný program Bujará Úpice, 6 festivalových triček a 3 přilby Limar. Do závěrečného losování o týdenní pobyt pro 4 osoby ve švýcarském středisku Nendaz budou pak zařazeni všichni účastníci. První kolo začíná ve středu 3. června a své odpovědi můžete posílat až do neděle 7.6. Pravidla a první otázku najdete zde.

www.festivalcyklistiky.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..