Pokud chcete ušetřit, navštivte stánek č. 5A20 na veletrhu FORBIKES v termínu 30. 3. – 1. 4. 2012. Šlapat nejen o startovné se na stánku malevilcup-em2012.cz bude každý den.

Cyklomarathonské hvězdy Urs HUBER a Koony LOOSER jsou již ve startovní listině Malevil Cupu a co vy?

To je otázka pro všechny správné BIKERy. Šestadvacetiletý rodák z městečka Muri Urs Huber je zkušený maratonský závodník, již dvakrát vyhrál Crocodile Trophy a vloni se s parťákem Koonym stali vítězi Trans Alp Challenge. Navíc si připsal domácí titul maratonského šampiona, vyhrál závod na Gardě nebo těžký Dolomitisuperbike.

Bikový malevilský festival začíná v páteční podvečer 15. 6. 2012 nejen výdejem startovních čísel, ale i oficiálním zahájením evropského mistrovství a koncertem hudebních skupin. Víkendový program, kde si na své přijde opravdu každý, kdo má rád kolo a rád se baví. Připravujeme závody pro hobíky, děti, bike-trialisty, MTB-orienťáky. Svojí kategorii najdou handicapovaní, samozřejmostí posledních let bude rodinná Čoko jízda.

Vrcholem Malevil Bike weekendu pak bude v neděli 17. 6. 2012 závod Mistrovství Evropy v MTB marathonu kat. ELITE mužů a žen. Na vítěze krom dresu pro mistra Evropy čeká i 200 bodů do rankingu UCI. Body do žebříčku si z Malevil Cupu odveze prvních 40 mužů a žen celkového pořadí. Zvláště čeští závodníci tak budou mít jedinečnou šanci si díky bodům vylepšit své startovní pozice na mezinárodních závodech.

Pro „hobíky“ se tak naskýtá jedinečná možnost poměřit své síly s nejlepšími marathonci a XC jezdci Evropy. Krom královské trasy na 100 km opět připravujeme i trasy na 65 a 40 km v mnoha věkových kategoriích.

Základní informace k trasám

Trasy na 100 /65 a 40 kilometrů budou až na kosmetické úpravy totožné s rokem 2011. Novinkou pro tento rok je rozdílná náročnost královské trasy marathonu, oproti mužům pro ženy. Došlo k jejímu zkrácení o cca 5 km /200 v.m. v poslední třetině pod vrcholem Luž (Lauche). Nově tak budou vypsány trasy A 100 km – muži ELITE / HOBBY, B 95 km – ženy ELITE / HOBBY, C 65 km HOBBY, D 40 km HOBBY / Junior / HAND.

Další informace k trasám závodu naleznete na našich webových stránkách www.paklisport.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..