Ještě nedávno bylo trendem, že začínající cyklisté a bikeři si nasadili pouze cyklistickou helmu a vyrazili. Ostatní oblečení na kolo bylo součástí vybavení pouze u zkušených jezdců a matadorů tohoto krásného sportovního odvětví. Naštěstí se pohled začínajících jezdců na kvalitní cyklistické oblečení změnil. I začínající jezdci pochopili význam a výhody cyklistického oblečení a začali jej využívat.

3

Co může za zvýšenou poptávku po oblečení

Největší význam v oblasti zvýšené poptávky na kvalitní cyklistické oblečení má touha dosahovat lepších výkonů. Cyklistické oblečení totiž také pomáhá každému cyklistovi zlepšovat jeho výkony. Kvalitní oblečení nijak nepřekáží při jízdě ani neomezuje v pohybu. Vy se tak můžete soustředit pouze na samotnou jízdu a nic vás nebude znervózňovat. Samozřejmě oblečení nenahradí zkušenosti v terénu ani tréninkové kilometry, ale k lepším výkonům bezpochyby pomáhá.

1

Co by nemělo chybět ve výbavě žádného bikera?

Nabídka oblečení na kolo je velmi pestrá a dělí se do mnoha jednotlivých kategorií. Nejdůležitějším vybavením, které má především ochranné vlastnosti, jsou helmy na kolo. Ty mohou mít mnoho podob a různých způsobů správného větrání. Při výběru by měla být největší pozornost soustředěna na kvalitu materiálu a také na to, jak bude helma vyhovovat tvaru hlavy. Žádná hlava totiž není stejná a nedá se říci, že by jeden druh helmy byl ideální pro všechny cyklisty. Další důležitou součástí vybavení jsou boty. Obuv vybíráme podle druhu pedálů na kolech. Také bychom měli při výběru věnovat dostatečnou pozornost především kvalitě materiálu.

2

Kalhoty, dresy i bundy najdete na radicalsport.cz

Pokud chcete i vy nakupovat kvalitní cyklistické oblečení a vybírat z široké nabídky, navštivte stránky radicalsport.cz. Zde najdete široký výběr cyklistického oblečení od hlavy až k patě. Můžete si vybrat cyklo dresy, cyklistické kalhoty, cyklo bundy i cyklistické rukavice. V každé kategorii si můžete vybrat z mnoha různých druhů, jistě si vyberete ten správný model pro vás. Nechybí ani široká nabídka doplňků na kolo. Stačí si jen vybrat.

4

Kompletní nabídku naleznete na www.radicalsport.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..